فروشنده شوید (رایگان)
برای خودتان یه در آمد عالی داشته باشید
پشتیبانی: setin.shoop@gmail.com
پیگیری سفارش: 09361222767
۰
سبد خرید

بزرگترین حراج آنلاین رو از دست نده!

امکان بازگشت (عودت) کالا وجود داره ؟

در راستای ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان فروشگاه ستین، ضمانت تعویض و یا برگشت در نظر گرفته شده است.بازگشت کالاهایی که در صفحه مشخصات آنها برچسب «بازگشت کالا» قرار گرفته، بدون هر نوع سوالی پذیرفته خواهد‌شد. وجود جعبه و کلیه ملحقات، جدا نشدن تگ و برچسب از كالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت و تعویض كالاست. همچنین درصورت دریافت هدیه از فروشگاه ستین (مانند كالاهای رایگان) و تمایل به عودت بخشی یا همه سفارش، لازم است هدیه نیز به همراه كالای عودتی بازگردانده شود..

توجه : پس از تحویل کالا جهت مرجوعی، رسید دریافت شده از مامور پست یا پرسنل توزیع فروشگاه ستین را برای پیگیری‌های بعدی حتما نزد خود نگه دارید.

برای انصراف از خرید در شرایطی که هیچ‌گونه دخل و تصرف اعم از باز کردن پلمب، برچسب‌ها ،وکیوم و شیرینک در کالا ایجاد نشده باشد از طریق تلفن و یا ایمیل مراتب را به مرکز پشتیبانی فروشگاه ستین اطلاع دهید.

مشتری می‌بايست در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی كالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن كالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

سفارش شهرستان : با توجه به اینکه سفارش‌ها در برخی شهرها با پست ارسال می‌گردد، در هنگام تحويل بسته پستی، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایید


کالاهای الکترونیک :

برای کالاهای الکترونیکی درخواست بازگشت کالاهای که پلمپ آن باز نشده تا یک روز مقدور خواهد بود. در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافتی با مشخصات درج شده در سایت، مراتب می‌بایست ظرف 24 ساعت به امور مشتریان ستین اعلام گردد و در صورت گذشتن این زمان، درخواست قابل پذیرش نیست. در صورت آنکه بعد از بازکردن پلمپ کالا مشخص شد کالا معیوب است، رسیدگی و جبران آن می‌بایست از طریق شرکت ارائه دهنده گارانتی انجام گیرد و ستین مسئولیتی در قبال آن ندارد.

کالاهای بهداشتی :

با توجه به گستردگی گروه كالاهای ارایه شده در فروشگاه ستین، کلیه كالاهايی که از نظر بهداشتی دارای حساسیت هستند، (مانند : لوازم آرایش و بهداشتی،محصولات آرایشی بهداشتی،عطر و ادکلن و ....)، قابل بازگشت نیستند.

بازگشت ساعت :

بازگشت ساعت فقط در زمان تحویل امكان پذير است و بعد از تحویل كالا و تائید صحت و سلامت، قابل تعویض نیست..

بازگشت کفش :

بازگشت کفش در شرایطی امکان پذیر است که هیچ‌گونه اثری از خط خوردگی و تاشدگی و بوی غیرطبیعی در آن نباشد. جدا کردن تگ و برچسب از کفش، آن را از شرایط بازگشت و تعویض خارج می کند و در حضور مامور پست قابل چک کردنه در غیر این صورت نه.

بازگشت کیف :

بازگشت و تعویض کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد و تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.

توجه: فروشگاه ستین نسبت به عوارض جسمی و واکنش‌هایی از قبیل حساسیتهای پوستی و... در محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

توجه: برای تست کفش باید از سطحی تمیز استفاده شود تا زیره کفش تمیز بماند و امکان بازگشت وجود داشته باشد. تعویض سایز در صورتی امکان پذیر است که شرایط محصول تغییر نکرده باشد و از حالت اولیه خارج نشده باشد. در مورد پوشاک، محصول فقط پرو شده، بوی عطر و بدن را نگرفته باشد، تگ و سایر ملحقات لباس جدا نشده باشد و در حالت نو و اولیه باشد.

 

رویه تعویض سایز کالا :

تعويض سايز كالا به معنای تغيير سايز همان محصول تحويل گرفته شده است وامکان تعویض با مدل و رنگ دیگری وجود ندارد.

 

وجود ایراد در کالای خریداری شده

تیم کنترل کیفیت کالا نهایت تلاش خود را برای ارسال کالاهای بی‌نقص به عمل می‌آوردند. اما در صورت مشاهده هرگونه ایراد در كالای دریافتی خود لطفا حداکثر تا 24 ساعت به واحد پشتیبای ستین اطلاع داده و بلافاصله كالا را جهت تعویض، بازگشت دهید. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مبلغ آن به حساب شما واریز می‌گردد.

 

لازم به ذکر است جهت تعویض كالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است.

در کالاهای غیر قابل بازگشت دارای ایراد، رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود.

درصورت اینکه کالا بدون رعایت شرایط بازگشت از سمت مشتری ارسال شود یا آسیب به كالا از سمت مشتری برای فروشگاه ستین محرز شود ، کالا بدون تعویض یا استرداد به مشتری برگشت داده خواهد‌شد.

 

عدم اطمینان به اصالت کالا

ستین اصالت کلیه کالاهای ارائه شده در فروشگاه خود را تضمین می‌کند. تیم تضمین اصالت ستین کلیه کالاهای ورودی و تامین‌کننده‌های آن را با دقت بررسی کرده، مورد تایید قرار می‌دهند. اما درصورتی که به اصالت کالای خاصی اطمینان ندارید،لازم است در بازه زمانی 3 روزه از زمان دریافت کالا ادعای خود را همراه با مستندات مطرح نمایید تا فروشگاه ستین مساله را بررسی نموده و در مورد آن تصمیم‌گیری نماید. تصمیم کارشناسان ضمانت اصالت فروشگاه ستین نهایی و غیر قابل اعتراض خواهد بود.

از شما خواهشمندیم برای اصالت کالا هایی که شک دارید یا قیمت پایین است حتما به تیم پشتیبانی ما پیام بدید

واتساپ  یا با این آیکون پایین صفحه سایت سوالات خودتونو راحت بپرسید

 

تحویل ناقص سفارش

خریداران فروشگاه ستین تا 6 ساعت پس از تحويل كالا فرصت دارند نسبت به بررسی و اعلام ناقص بودن سفارش دريافتی اقدام كنند. در این شرایط درصورت موجود بودن كالا در انبار آيتم مجدد ارسال و در غير اين صورت اختلاف مبلغ به حساب كاربر واریز می‌شود.

 

مشتریان عزیز می‌توانند به روش زیر برای بازگشت کالا و ثبت برگشتی خود اقدام نمایند :

  • ابتدا با شماره تلفن خود وارد سایت شده ، بر روی آیکون  واقع در گوشه پایین سایت کلیک کنید و یا از طریق شبکه های مجازی پیگیر شید یا در واتساپ مستقیم پیام بدید واتساپ .

نهایتاً 24 ساعت پس از ثبت درخواست مشتری ،جهت هماهنگی جمع آوری كالاها با مشتری هماهنگ تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام میگردد.

لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و پس از ورود به انبار۳ الی ۵ روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)

 فروشگاه ستین برای مشتریانی که کالای خود را با پست ارسال می نمایند حداکثر ۱۵ هزار تومان هزینه برگشت کالا پس از ارسال تصویر از رسید پستی خود به آدرس

بر روی آیکون  واقع در گوشه پایین سایت کلیک کنید

یا در واتساپ بپرسید

به مبلغ عودت وجه مشتریان اضافه خواهد نمود.

کتونی

۸۰۰,۰۰۰ تومان۷۶۰,۰۰۰ تومان
۴۰,۰۰۰ تومان

پرفروش ترین محصولات

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش